Dviračių kultūros vystomi projektai

Dviračių kultūra yra organizacija, kuri siekia skatinti dviračių kultūrą ir aktyvų gyvenimo būdą. Vystant savo projektus, organizacija siekia ne tik skatinti dviračių kultūrą, bet ir prisidėti prie sveikesnio ir tvaraus gyvenimo būdo populiarinimo.

Vystomi projektai yra svarbi Dviračių kultūros strategija, kadangi jie suteikiama galimybę pasiekti savo tikslų ir skatinti dviračių kultūros vystymąsi. Projektų vystymas gali apimti įvairias veiklas, tokias kaip projektų planavimas, informacijos sklaidą, vaikų užimtumas, vasaros stovyklos, įvairių renginių organizavimą, susijusių su dviračiais ir t.t.

Dviračių kultūra yra įsipareigojusi skatinti dviračių kultūrą, kadangi ji turi daug privalumų, tokius kaip prisidėjimas prie sveiko ir tvaraus gyvenimo būdo, energijos taupymas, eismo spūsčių mažinimas, aplinkos apsauga ir t.t. Projektais siekiama padidinti dviračių populiarumą ir pasiekti didesnį žmonių skaičių, kurie naudotų dviračius kaip pagrindinę transporto priemonę.

Tad kviečiame susipažinti su mūsų vystomais projektais o esant norui ir prisidėti prie jų.

Vystomi projektai

Dviračių dirbtuvės Klaipėdoje

Dviračių dirbtuvės

Tai vieta kur žmonės gali išmokti prižiūrėti savo dviračius patys, arba pavesti jų priežiūra specialistams.

Dviračių būreliai vaikams ir jaunimui

Dviračio naudojimo skatinimas

Tam esame paruošę 4 skirtingas programas vaikams ir jaunimui nuo 3 metų, mes tikime, kad dėka šių programų per 12 metų išaugs kurkas draugiškesnė žmonių karta dviračiams. 

Gamyba

Nestandartinių gaminių gamyba

Persikelėme į naujas dirbtuves kuriose pradėsime gaminti įvairius nestandartinius gaminius ar tai būtų krovininiai dviračiai ar dviračių laikikliai.

Informacijos sklaida

Nr. 1 portalas Lietuvoje

Tikslas tampti centrine ašimi Lietuvos informacijos sklaidoje kur bus galima rasti viską kas susiję su dviračiais, renginiai, parduotuvės, dirbtuvės ir t.t.

illustration-bike-man-1

Pažintinė minijos trąsa

Pažinkite miniją dviračiu

Siekiame išvystyti pažintinę trasą dviračiais pagal miniją, su tam tikromis pramogomis kaip nakvynės, baidarės, kalnų dviračių trasomis ir t.t.

Vasaros stovykla vaikams

Unikali vieta stovyklai

Rengiame vasaros stovyklas vaikams unikalioje vietoje Gargžduose, minijos slėnyje, dvigubame draustinyje su galimybę keliauti dviračiais, baidarėmis, susipažinti ir pažinti gamtą bei įvairiomis pažintinėmis programomis.

2 renginiai metuose

Sezono atidarymas / Sezono uždarymas

Tai du renginiai metuose kuriuos planuojame rengti kartu su švietimo įstaigomis, savivaldybėmis, verslo subjektais siekiant skatinti dviratį.

Dviračių Kultūros būstinė

Mokymo centras

Tai mokymo centras Klaipėdoje kuris bus pirmas tokio tipo Lietuvoje. Tikimės, kad naujoji pasikeitusi valdžia suteiks šiam projektui šansus atsirasti.