Dviračių žaidimai vaikams - Motoriniai įgūdžiai

Čia pateikiamas trumpas aprašymas, supažindinantis su kiekvienu dviračių žaidimu, esančiu kategorijoje „Motorika“, mokymosi rezultatais. Instrukcijas atsisiunčiate paspaudę ant paveikslėlio arba žaidimo aprašymo – tuomet esate pasiruošę žaisti!

Žaiskite saugiai dviračių žaidimus

Saugus važiavimas dviračiu atsiranda ne šiaip sau. Reikia pastovios praktikos dėl to dviračių žaidimai nukreipia dėmesį nuo pačio mokymosi ir įtraukia į smagaus laiko praleidimą. Dviračių žaidimai išmoko vaikus visko, ką reikia žinoti prieš įsiliejant į eismą. Vaikai kurkas geriau važiuoja ir gaudosi po kelių valandų žaidimų dviračiais nei mokinantis paprastai, o tai:

  • pusiausvyros laikymas ant dviračio atliekant įvairius manevrus;
  • saugiai stabdyti;
  • važiuoti dviračiu ir žiūrėti į šonus, viršų ar užpakalį per daug nesvyruojant;
  • duoti signalus bei suprasti juos.

Žodžiu, jie tampa saugiu dviratininku, kuris vėliau išeidamas į eismą tūrėtų suvokimą apie kelių eismo taisykles, skaityti kitus eismo dalyvius ir pan.

Vaikai kurie pradeda nuo balansinio dviratuko, dažnai ateityje nebereikalauja stabilizatorių ar šluotos koto, kad išmokti važiuoti ant normalaus dviračio.

Žaiskite saugiai dviračių žaidimus

Taigi nusprendėte pradėti žaisti, nuo ko pradėti

KUR GALIMA ŽAISTI?
Dviračių žaidimai visada turi vykti ne eismo vietose ir pageidautina asfaltuotoje teritorijoje, pavyzdžiui, žaidimų aikštelė, mokyklos kiemas, uždara automobilių stovėjimo aikštelė ar viešoji miesto aikštė.

VAIKAS, DVIRATIS IR ŠALMAS TURI SUTAPTI
Svarbu, kad dviratis tiktu vaikui, kad galėtų pasiekti žemę plokščiomis pėdomis. Žaidimai meta iššūkį mūsų važiavimo dviračiu sugebėjimams ir kartais prarandame pusiausvyrą. Taigi, žaisdami nepamirškite turėti dviratininkų šalmų ir tinkamai užsisekite juos.

NUBROZDINIMAI IR MĖLYNĖS
Dviračių žaidimai tikrai gali sukelti nubrozdinimus ir sumušimus, bet ne daugiau nei kiti fiziniai žaidimai. Taigi būkite pasiruošę ir atminkite: geriau 100 kartų kristi žaidimų aikštelėje nei vieną eisme.

ĮRANGA
Dviračių žaidimams nereikia daug prabangios įrangos. Turėdami tik keletą rinkinio dalių, būsite pasiruošę daugeliui pateiktų žaidimų:

  • Užsiėmimo žiedai gali būti naudojami žaidimo zonai pažymėti arba kaip estafetės lazdelės, per kurias galite pervažiuoti nenukrisdami.
  • Daug minkštų, spalvotų kamuoliukų, skirtų gaudymo žaidimams ir pan., kurie taip pat gali būti paprastas būdas supažindinti su matematikos žaidimais.
  • Vanduo su muilu bei burbulų mašina, kad galėtumėte pūsti daug burbuliukų vienu metu.
  • Kreida takeliams žymėti.

Jei neturite šių daiktų, pasitelkite vaizduotę ir eksperimentuokite.

Dviračių žaidimas - MUILO BURBULŲ GAUDYMAS

MUILO BURBULŲ GAUDYMAS

Dviračių žaidimas - KLIŪČIŲ RUOŽAS

Dviračių žaidimas -KLIŪČIŲ RUOŽAS

Dviračių žaidimas - DVIRAČIO SAFARI

Dviračių žaidimas - DVIRAČIO SAFARI

Dviračių žaidimas - MUZIKINĖS STATULĖS

Dviračių žaidimas - MUZIKINĖS STATULĖS

Parašykite komentarą