Dviračių žaidimai vaikams

Daugelis iš mūsų, šiandien jau suaugusiujų, gali prisiminti vaikystę kuri natūraliai sukosi aplink dviratį. Žaidėme ant savo dviračių su vietiniais vaikais kiemuose ir gyvenamosiose gatvėse; daugelis iš mūsų leisdavome vasaros laisvalaiko laiką ant dviračio. Niekas nesuteikdavo jums tiek laisvės, nepriklausomybės ir džiaugsmo, kaip važiavimas ant dviračio, kedenant vėjui plaukus, tiesiai į didelį pažinimo jaudinantį pasaulį.

Per pastaruosius 30 metų vaikai kurie vežami auto transportu į mokyklas išaugo 200 proc. Ir nors 1990-aisiais 7 iš 10 vaikų patys važiavo ar ėjo į mokyklą, šiandien tai daro vos 5 iš 10. Tai turi įtakos vaikų mokymuisi ir gerovei, o dėl to atsiranda daugybė su sveikata susijusių pasekmių dėl vis sėslesnio vaikų gyvenimo būdo. Tai taip pat kelia rimtą grėsmę bendrai tautos sveikatai, klimatui ir perkrautam miesto eismui.

Vaikai, kurie anksti susižavi fiziniu aktyvumu, natūraliai toliau važinėja dviračiais, beto kai vėliau kasdienėje rutinoje pradeda didėti sėdėjimas darbe. Jie taip pat bus labiau linkę rinktis dviratį ir suaugę. Štai kodėl Dviračių kultūra siekia padėti vaikams išmokti ir iš patirties žino, kad savarankiškai važiuoti dviračiu yra smagu ir suteikiama laisvės bei nepriklausomybės pojūtį, o dviratis yra geros patirties šaltinis visam gyvenimui.

Dviračių žaidimai yra pirmasis žingsnis link meilės važiuoti dviračiu bei tapti saugiu dviratininku. Vaikas kuris, užsiėmęs pusiausvyros išlaikymu ar kaip laikyti kojas ant pedalų, nėra pasiruošęs įsilieti į eismą, kuriame turi susikoncentruoti į tai, kas vyksta aplinkui. Kai važiuodami dviračiu galėsite gaudyti muilo burbulus ar „pasilenkti prie žiedo“, staigiai įgausite pakankamai pajėgumų, kad galėtumėte stebėti kitus eismo dalyvius. Nuo tada jūs esate teisingame kelyje tampant saugiu dviratininku.

Dviračių žaidimai daugiausia skirti vaikams nuo 2 metų amžiaus iki 12 m., tačiau šiais laikais daugelis vyresnių vaikų turi silpnai išvystytus motorinius įgūdžius ir jiems taip pat bus naudingi šie dviračių žaidimai. Galiausiai, dviračių žaidimai gali būti naudojami suaugusiems, kurie niekada nevažinėjo dviračiais, arba vyresnio amžiaus dviratininkams, kuriems reikia iš naujo išmokti saugiai važiuoti dviračiu.

Šiame straipsnyje rasite 20 aprašytų dviračių žaidimų, kuriuos lengva organizuoti ir kuriuos galima įvairinti bei pritaikyti pagal vaikų amžių ir gebėjimus. Jei nepasitikite savo jėgomis visada prašome registruotis mūsų sarašuose ir mes jums pranšime kur ir kada vyks vaikų užimtumo pamokos.

Parašykite komentarą