Kur pirkti dviratį, Parduotuvėje ar Internetu?

Perkant dviratį, reikia ne tik išsiaiškinti, kokio tipo dviračio norite, bet ir atsakyti į klausimą pirkti parduotuvėje, ar internetu.

Anksčiau jūs tiesiog nuėjote į dviračių parduotuvę, išbandėte keletą dviračių ir išvažiavote. Tačiau 90-ųjų viduryje viską pradėjo keistis iš pamatų.

Nuo tada produktų pirkimas internetu tapo vis populiaresnis, ir nesvarbu, ar tai būtų internetinis mažmenininkas, ar tiesioginis dviračių gaintojasinomas prekinis ženklas. Nesunku suprasti, kodėl apsipirkti iš namų, atrodo patrauklesnis nes kainos dažnai mažesnės o ir pristatymas tiesiai iki durų.

Tačiau kokie yra privalumai ir trūkumai perkant dviratį vietinėje dviračių parduotuvėje, palyginti su pirkimu internetu?

Perkant dviratį vietinėje dviračių parduotuvėje - privalumai ir trūkumai

Perkant dviratį vietinėje dviračių parduotuvėje - privalumai ir trūkumai

Žinios ir pritaikymas yra didžiausi privalumai perkant iš tikros, fizinės parduotuvės.

Geros dviračių parduotuvės gyvena ir kvėpuoja dviračiais, todėl jų patarimai gali padėti išvengti to, ko nežinojote, bei padės įsitikinti, kad dviračio dydis yra tinkamas.

Tinkamas dviračio pritaikymas priklauso nuo įvairių veiksnių: ūgio, lankstumo, kojų ir rankų ilgio, važiavimo stiliaus ir net asmeninių pageidavimų. Mažai ką galima palyginti su tikru bandomu važiavimu dviračiu ir įgudusiu žvilgsniu, kuris pažiūrėtų į tave ir iškart pasakytu ar tinka.

Be to, skirtingų dviračių geometrija gali labai skirtis, o tai savo ruožtu turi įtakos tinkamumui ir valdymui, todėl gera dviračių parduotuvė gali padėti patarti apie plento dviračių geometrijos ir kalnų dviračių geometrijos subtilybes.

Jei norite pasimatuoti drabužius, šalmus ar batus, nesijaudindami dėl grąžinimo politikos arba laiko gaišimo, geriausia yra dviračių parduotuvė.

Kitas privalumas perkant dviračių parduotuvėje yra jos aptarnavimo skyrius.

Beveik visi nauji dviračiai yra su nemokamu surinkimu arba pritaikyta nuolaida. Ir jei kas nors sugenda taikomagarantija kuria lengviau išspręsti grįžus į parduotuvę, o kartais jas galima išspręsti čia pat, žinoma, priklausomai nuo detalės.

Trūkumai iš esmės yra susiję su tuo, kad reikia mokėti daugiau, bent jau iš anksto (daugiau apie tai pakalbėsime toliau). Kaip ir bet koks, pirkimas parduotuvėje gali kainuoti papildomai, o dviračiai ir jų komponentai nesiskiria, nors kai kurios parduotuvės gali pasiūlyti kainų atitikimo paslaugą.

Kai kurios parduotuvės pradėjo siūlyti ne tik dviračio pirkimą, bet ir kokybišką kavą, pilną dviračio paruošimą ir mokymą. Daugelis dviračių parduotuvių taip pat organizuoja grupinius pasivažinėjimus arba turi klubą.

Be kainos, kitas neigiamas aspektas yra tas, kad, dviračių parduotuvės, tiesiog gali netūrėti to ko ieškote.

Deja, dauguma dviračių parduotuvių yra įkurtos žmonės turinčių aistrą, o ne verslininko gyslelę. Didelė darbuotojų kaita dėl mažo atlyginimo ir ilgų darbo valandų bei sezoniškumo.

Tačiau jei jūsų vietinei dviračių parduotuvei vadovauja aistringi bei išmanantys darbuotojai ir dar prekiauja jums tinkančiais prekių ženklais, toks kontaktas gali būti labai vertingas kaip jums klientui.

Perkant dviratį internetu - pliusai ir minusai

Pirkti dviratį internetu galima dviem būdais. Pirma, yra gamintojai, tokie kaip Canyon, YT ir kiti, kurie siunčia dviračius tiesiai klientams. Tiesioginio pardavimo prekės ženklai, kaip jie žinomi, paprastai turi komandą kiekvienoje šalyje techninei ir garantinei pagalbai.

Taip pat yra internetinių parduotuvių su savo dviračių prekių ženklais, įskaitant „Vitus“ iš „Chain Reaction Cycles“ ir „Ribble“. Taip pat rasite kai kurių svetainių su išskirtiniais pasiūlymais su tam tikrais gamintojais, o tuos dviračius galima įsigyti tik iš mažmenininko (išskirtinės partnerystės).

Nesvarbu, ar tai būtų modelis, skirtas tiesioginiam vartotojui, ar internetinei prekybai, kuri išparduoda praėjusių metų rėmus, svarbiausias pranašumas perkant internetu yra kaina. Paprasčiau tariant, iki galutinio pirkimo yra mažiau grandžių, dėk ko galima padaryti mažesnę kainą. Taip gaunamas gražesnis dviratis už mažiau pinigų arba su geresne komplektacija.

Skamba nuostabiai, ar ne? Na bet, dviračio pirkimas patogiai iš namų turi ir trūkumų.

Nebent pasivažinėsite parodos metu arba turite draugą su norimu dviračiu, nes be bandomojo važiavimo išleisite didelę pinigų sumą ir gali būti, kad netiks. Žinoma, tai gali būti mažesnė problema, jei žinote, kokių skaičių reikia geometrinėje diagramoje.

Galų gale gali ir nebelikti tų santaupų, dėl kurių taip mėgavotės.

Pradiniame lygmenyje turėsite surinkti dviratį iš dėžės, kai jis bus pristatytas, o jei dviratis bus su susisukusiais trosas, reikia atlaisvinti diskinius stabdžius arba ratas buvo palinkes gabenant, tai yra papildomas laikas ir pinigai toms problemoms išspręsti.

Greičiausiai turėsite eiti į vietinę dviračių parduotuvę dėl dalių ar remonto, be to, priklausomai nuo įmonės ir gyvenamosios vietos, gali tekti sumokėti už pristatymą, jei dviratis turi būti grąžintas.

Kitas minusas - garantinis. Vietinė dviračių parduotuvė dažnai daro viską, kad pasirūpintų jumis (mokančiu klientu), o kai kreipiatės tiesiai, jūs turite paskambinti arba parašyti el. laišką, paaiškinti problemas, supakuoti ir išsiųsti dviratį ar jo dalis atgal, o tada laukti atsakymo.

Perkant dviratį internetu - pliusai ir minusai
Tai kur pirkti geriau

Tai kur pirkti geriau?

Tai priklauso nuo to, kiek esate patyręs, ar tiksliai žinote, ko norite, kokių prekių ženklų domitės ir, galiausiai, nuo jūsų biudžeto.

Jei važiavimas dviračiu jums yra naujas dalykas arba jūs neturite tvirto pasitikėjimo, ką reiškia visos tos linijos ir skaičiai toje kvailoje geometrijos diagramoje, apsilankykite geriau dviračių parduotuvėje.

Internetiniai mažmenininkai ir prekių ženklai dažnai siūlo puikių patarimų ir žinių su aistringais darbuotojais, tačiau realybė yra tokia, kad telefono skambučiai, el. laiškai ir „Skype“ pokalbiai ne visada gali prilygti tiesioginiam bendravimui akis į akį.

Kita vertus, jei jau kurį laiką domitės dviračiais, žinote, ko norite, ir turite mechaninių žinių, kaip kurti ir taisyti dalykus, pasirinkti interneto prekyba gali būti tinkamas varijantas.

Sunku nepaisyti internetinių kainų, kaip ir patogumo, kai naujas dviratis pristatomas iki jūsų durų. Tačiau atminkite, kad pirkimas internetu taip pat turi savo kompromisų.

Parašykite komentarą