Dviračių kultūra - mokykla

Pirma ir svarbiausia, dviračiai yra labai svarbi mūsų kultūros dalis ir yra itin populiarūs tarp jaunimo. Tačiau, naudojant dviračius, reikia būti atsakingais eismo dalyviais, todėl reikia mokytis ir suprasti saugaus eismo taisykles, išmokti matyti kitus bei pažinti savo dviratį. Todėl kviečiame visus tėvus prisijungti prie mūsų vygdomų projektų vaikams, kur jie išmoks:

  • Važiuoti dviračių (tiems, kas dar nemoka važiuoti)
  • Saugus eismas (tiems kas jau moka važiuoti bet reikia suprasti taisyklęs)
  • Manevringas važiavimas (tiems kas nori geriau išmogti važiuoti įvairių užduočių pagalba)
  • Dviračio sandara (tiems kas nori susipažinti su dviračiu ir išmokti jį prižiūrėti bei tūrėti vietą kur tai galės atlikti)
  • Kelionės dviračiais (tiems kas nori pažinti gamtą, įvairias vietas)
  • Organizavimas (įvairūs projektai skirti vaikams kur įgaus patirtį organizuoti renginius, keliones, kurti projektus ir juos įgyvendinti)

Be abejo, dalyvavimas šiame projekte reikalauja tam tikrų pastangų ir išteklių, tačiau tai yra vertingas ir svarbus ilgalaikis investavimas į ateitį, užtikrinant saugų ir atsakingą eismo kultūrą, taip pat padedant jaunimui augti sveikai ir aktyviai. Būtent todėl kviečiame visus Tėvus, mokytojus ir jaunimo centrus prisijungti prie mūsų projektų ir padaryti svarbų žingsnį link saugesnės ir sveikesnės ateities.

švietimas

Dviračių mokyklos Vilniuje

SOSTINĖS SPORTO CENTRAS

Esame Vilniaus miesto savivaldybės viešoji įstaiga, kuri vadovaujantis 2021 m. rugsėjo 15 d. Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-1135 pradėjo vykdyti veiklą nuo 2022 m. sausio 1 d.

Esame didžiausia neformaliojo ugdymo įstaiga Lietuvoje. Sostinės SC kultivuojama 30 sporto šakų, treniruotes lanko per 2350 ugdytinių, su jais dirba per 140 sporto trenerių.

Sostinės sporto centro veiklos tikslas – organizuoti, įgyvendinti sporto plėtojimo, visuomenės komunikavimo sričių projektus, skatinti ir puoselėti visų Vilniaus vaikų ir jaunimo amžiaus grupių sveiką gyvenseną ir fizinį aktyvumą.

Skambinti
Susisiekti el-paštu

Dviračių mokyklos Kaune

Dviračių mokyklos Klaipėdoje

Dviračių mokyklos Šiauliuose

Dviračių mokyklos Panevėžyje

Dviračių mokyklos Alytuje

Dviračių mokyklos Utena

Dviračių mokyklos Šilalėje ir rajone

Dviračių mokyklos Pakruojije

Dviračių mokyklos Vilkaviškyje

Dviračių mokyklos Gargžduose

Dviračių mokyklos Ignalinoje