Savanoriauk Dviračių Kultūroje

Kviečiame prisijungti prie mūsų Dviračių kultūros bendruomenės savanorių komandos ir padėti mums skleisti dviračių kultūrą, organizuoti įvairius projektus, renginius ir keliones, rašyti straipsnius ir įgauti praktinį patyrimą.

Mes esame entuziastinga komanda, kurioje kiekvienas gali rasti save ir savo pomėgius. Mes organizuojame įvairius renginius, tokius kaip dviračių žygiai, pietūs, žiemos žygiai, taip pat skatiname miestiečius ir vykdome socialinės reklamos kampanijas, kurios padeda skleisti dviračių kultūros idėjas.

Jei esate aktyvus, turite idėjų, norite prisidėti prie savo miesto arba rajono gyventojų sveikatos, dviračių infrastruktūros ir draugiškų miestų kūrimo, tai yra puiki galimybė prisijungti prie mūsų komandos.

Jei turite noro ir laiko, rašykite mums elektroniniu paštu arba susisiekite su mumis per socialinius tinklus, kad galėtumėte prisijungti prie mūsų savanorių komandos ir prisidėti prie skleidžiant dviračių kultūros idėjas. Prisijunkite prie mūsų ir patirkite visus malonumus, kuriuos teikia draugiška ir sveika dviračių kultūra!

Savanoriauk dviraciu kulturoje