Ilgalaikės dviračių nuomos sąlygos

illustration-bike-man-1

Kas tai per paslauga?

Susipažinkite su Dviračių Kultūra ir Draugystės bendruomenė projektu.

Projektas

Dviračių kultūra ir Draugystės bendruomenė pristato savo naują projektą - ilgalaikę dviračių nuomą, skirtą savo nariams. Šis projektas yra skirtas tiems, kurie nori naudotis kokybiškais dviračiais, tačiau nenori investuoti į jų įsigijimą.

Visi dviračiai, teikiami ilgalaikės nuomos projekte, yra naudoti, tačiau yra visiškai patikrinti ir pasiruošę naudoti ilgam laikui. Tai leidžia projektui suteikti dar didesnę vertę nariams - jie gali gauti aukštos kokybės dviračius už labai patrauklias kainas.

Dviračiai

Naudoti dviračiai yra kruopščiai tikrinami, kad užtikrintų jų puikią būklę ir patikimumą. Kiekvienas dviratis perduodamas naujam nariui yra kruopščiai apžiūrėtas, remontuotas ir patikrintas, kad užtikrintų maksimalią saugumą ir patogumą vartotojams. Be to, nariai gali pasirinkti iš didelio pasirinkimo dviračių modelių, kad galėtų rasti idealų savo poreikiams atitinkantį dviratį.

Pabaigai

Taigi, Dviračių kultūra ir Draugystės bendruomenės ilgalaikės nuomos projektas leidžia savo nariams mėgautis kokybiškais ir patikimais dviračiais už labai patrauklias kainas. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori naudotis patogiai, bet nenori investuoti didelės sumos į savo asmeninį dviratį. Tad kviečiame prisijungti prie bendruomenės ir išbandyti šią galimybę!

Nepamirškite:

Šalmo
Spynos
Žemėlapio
Krepšio

Sąlygos

1. Prižiūrėkite inventorių

Klientas patvirtina ir sutinka, kad Įrangą apžiūrėjo ir kad Įranga yra geros būklės ir tinkama naudoti pagal paskirtį.

2. Saugiai vairuokite

Važiavimas dviračiu susijęs su rizika. Klientas sutinka, kad nepaisant tokios rizikos, nori nomuotis ir (arba) išsinuomoti ir naudoti Įrangą, ir prisiima visą atsakomybę už: (a) Įrangą; ir (b) Pačio ir kitų asmenų saugumą.

3. Pavėlavimas bus apmokęstinamas

Klientas pasirūpins tinkamai ir pagrįstai nomuojama įranga nuomos laikotarpiu ir grąžins ją tvarkingą į Dviračių kultūra sutartyje nurodytą grąžinimo adresą bei laiką., nebent yra susitarta kitaip. 

4. Esate kompetetingas naudotis

Klientas garantuoja, kad visi asmenys, kurie naudosis įranga, bus kompetentingi naudoti ją, naudos įrangą taip, kaip ji buvo skirta naudotis, laikysis visų „Dviračių kultūra“ nurodymų, susijusių su Įrangos naudojimu ir sauga, bei laikysis visų įstatymų ir įsipareigojimų, susijusių su įrangos naudojimu ir kontrole.
Neatliks jokių įrangos modifikacijų.

5. Draudžiama keisti ar modifikuoti

Klientas nekeis ir neremontuos įrangos be Dviračių kultūra sutikimo. Jei Klientas pakeičia ar modifikuoja įrangą be „Dviračių kultūra“ sutikimo, tokie pakeitimai ar modifikacijos bus laikomi žala ir bus taikomas 7 punktas.
Žala arba vagystė

6. Atsakingi už padarytą žalą

Klientas yra visiškai atsakingas už bet kokį įrangos sugadinimą ar praradimą nuomos laikotarpiu. Klientas nedelsdamas praneš Dviračių kultūrai, jei įranga bus sugadinta arba pamesta, ir laikysis visų pagrįstų Dviračių kultūros nurodymų, susijusių su tokiu įvikiu.

7. Atsitikus nelaimei

Įrangos sugadinimo (išskyrus pagrįstą nusidėvėjimą ir bet kokį kamerų pažeidimą) atveju Klientas bus atsakingas ir sumokės Dviračių kultūra visas remonto išlaidas, įskaitant bet kokias remonto išlaidas. Sugadintos dalys ir bet koks darbas siekiant atkurti Įrangą tokios būklės, kokios ji buvo nuomos laikotarpio pradžioje. Kad būtų išvengta abejonių, Dviračių kultūra turi vienintelę teisę pagrįstai nustatyti: (a) ar įranga buvo sugadinta nuomos laikotarpiu; b) ar tokia žala viršija pagrįstą nusidėvėjimą; c) tokios žalos mastą; ir d) visos reikalingo remonto išlaidos.

8. Jei pamėtėte daigtą

Praradus Įrangą, kad ir kokia būtų priežastis, Klientas bus atsakingas už Dviračių kultūra patirtus nuostolius bei turės sumokės visas išlaidas už tokios įrangos pakeitimą.

9. Žalos padengimas

Be išlaidų, nurodytų 7 ir 8 punktuose, Klientas bus atsakingas ir atlygins Dviračių kultūra nuostolius, kuriuos patyrė dėl to, kad įranga negali būti išsinuomota dėl sugadinimo ar praradimo. Išlaidos dėl prarastų pajamų neviršys 7 dienų Įrangos nuomos ekvivalento pagal galiojančius nuomos įkainius.

Atsiskaitymas

  • Užsakant tik nuomą, reikia sumokėti visą užsakymo sumą. Mokėjimas bus atliktas per saugią internetinę rezervavimo sistemą arba atvykūs sumokama kortele.
  • Už visus kitus užsakymus Klientas sutinka sumokėti: (a) gavęs mokėjimo prašymą per internetinę užsakymo sistemą; arba (b) banko pavedimu į šią banko sąskaitą: Gavėjas: Dviračių kultūra Sąskaita: LT333500010001258693 SWIFT: EVIULT2VXXX Banko pavadinimas: Paysera LT, UAB Banko adresas: Pilaitės pr. 16, Vilnius, LT-04352, Lithuania
  • Klientas taip pat sutinka sumokėti visus taikomus: (a) PVM mokestį ir bet kokius kitus vyriausybės mokesčius ar rinkliavas; ir b) banko mokesčiai už pinigų pervedimus.
  • Jei Klientas nesumoka visos kainos likus ne mažiau kaip 30 dienų iki pradžios datos, Dviračių kultūra pasilieka teisę savo nuožiūra atšaukti, taisyti ar keisti Kliento rezervaciją.
  • Jei paslauga tampa nepasiekiama nuomos laikotarpiu dėl aplinkybių, kurių Dviračių kultūra negali kontroliuoti (pvz., vagystės, gaisro, žemės drebėjimo, karas ar žalos, atsiradusios dėl ankstesnės nuomos sutarties), Dviračių kultūra dės visas pastangas, kad pasiūlytų Klientui tinkamą alternatyvą. Jei Dviračių kultūra negali pasiūlyti tinkamos alternatyvos, Klientas turės teisę į visų sumokėtų pinigų grąžinimą.
  • Pinigai negrąžinami už ankstyvą grąžinimą, pavėluotą atsiėmimą, neatvykimą ar apsigalvojimo pasikeitimą.