Ratų gūsiuose jaunimo dviračių kultūros projektas

Sveiki,

norime džiaugtis ir pranešti, kad visą vasarą kas mėnesį organizuosime nemokamus mokymus mūsų  mažiesiems, pradedant nuo 2 metų amžiaus. Šiuose mokymuose mokinsimės dviratuko valdymo ir balanso išlaikymo svarbą. Mokymai vyks saugiose aplinkose - stadijonuose arba vaikų žaidimų aikštelėse, kurios yra specialiai pritaikytos šiam tikslui. Jei norite gauti daugiau informacijos, kviečiame sekti mūsų puslapį ar socialinius tinklus, nes vietos, kuriose vyks mokymai, skirsis.

Taip pat norime pabrėžti, kad jei neturite savo dviratuko, nesijaudinkite, mes jums paruošime jį mokymams. Be to, esant poreikiams, suteiksime šalmą, kad būtumėte visiškai pasiruošę mokymams.

RACER dviratukai

Vis dėlto tai tik dalis mūsų ilgamečio projekto, kuris apims keturias vaikų grupes:

  • Darželinukus
  • 1-4 klasės moksleivius
  • 5-8 klasės moksleivius
  • 9-12 klasės moksleivius

Darželinukams bus skirtos pamokos pradedantiesiems, kurios vyks darželiuose. Mokinsimės pradinių balansavimo technikų, gerinsime reakciją ir laikysimesi saugaus eismo pagrindų.

1-4 klasės moksleiviams taip pat pasiruošime individualiai, atsižvelgdami į jų važiavimo lygį ir supratimą. Kartosime saugaus eismo pamokas, organizuosime rungtynes, išvykas ir kitas papildomas veiklas. Vaikai taip pat turės progą susipažinti su dviračio sandara ir kaip jį prižiūrėti.

5 - 8 klasės moksleiviai dalyvaus rimtesnėse rungtynėse, estafetėse ir išvykose. Praplėsime dviračio sandaros ir priežiūros žinias, organizuosime renginius ir veiklas, kad vaikai galėtų įgauti patirties ne tik dalyvaudami, bet ir ruošdami programas. Jie taip pat turės galimybę naudotis dirbtuvėmis ir užsiimti menine kūryba, gražinant savo dviračius.

9 -12 klasės moksleiviai taip pat dalyvaus saugaus eismo pamokose ir susipažins su sudėtingesniais aspektais, pvz., atstumais ir keliais. Jie taip pat bus įtraukti į rimtesnius projektus, turės didesnę atsakomybę, galės savanoriauti ir prisidėti prie Dviračių kultūros puoselėjimo. Jie taip pat teiks siūlymus ir idėjas, kaip pritaikyti miestus ir darbo vietas dviratininkams.

Be to, vasaros metu vyks įvairios stovyklos, kuriose dalyvausime pažintiniuose žygiuose, miegosime palapinėse, keliausime baidarėmis, pažinsime gamtą ir lankysis įvairiose vietose. Tai tik kelios iš daugybės veiklų, kurių laukiame su didžiausiu malonumu!

Žygiai dviračiais

Mes labai norime, kad šis projektas taptų sėkmingu ir pakeistų žmonių požiūrį į dviračio naudojimą kaip transporto priemonę. Todėl, kviečiame tėvelius būti aktyviais ir prisidėti prie šio projekto, užpildant išankstinės registracijos formą. Tai padės mums informuoti Jus apie projekto vykdymo eigą, renginius ir stovyklas, kurios bus organizuojamos. Tikimės, kad per ateinančius 12 metų išauginsime naują kartą žmonių, kurie dviratį naudos ne tik kaip laisvalaikio priemonę, bet ir kaip pilnavertę transporto priemonę kasdieninėje veikloje.

Parašykite komentarą