Testuojam saugaus eismo žaidimų aikštelę

Dviračių saugumas yra labai svarbus ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Dažnai vaikai yra labiau linkę rizikuoti savo saugumu, todėl yra itin svarbu juos išmokyti, kaip važiuoti dviračiu saugiai. Štai kodėl yra toks didelis poreikis sukurti dviračių saugaus eismo žaidimų aikštelę, kur vaikai galėtų mokytis saugaus eismo taisyklių per žaidimus.

Dviračių saugaus eismo žaidimų aikštelė yra puiki vieta, kur vaikai gali mokytis, kaip elgtis saugiai važiuojant dviračiu. Šioje aikštelėje yra sukurtos situacijos, kurias vaikai gali susidurti realiame gyvenime. Jie gali mokytis, kaip signalizuoti, kur apsisukti, kaip kelti ranką, kad praneštų apie savo kelionės kryptį, ir kaip saugiai važiuoti per sankryžas. Aikštelėje yra specialios zonos, kuriose vaikai gali išmokti, kaip praeiti kliūtis, kaip važiuoti per akmenuotą paviršių ir kaip važiuoti šalia kitų transporto priemonių.

Taigi, kokia yra šios aikštelės nauda vaikams? Pirma, jie gali išmokti, kaip elgtis saugiai važiuodami dviračiu. Šios žinios yra labai svarbios, kadangi važiuojant dviračiu yra nemažai pavojų. Vaikai, kurie išmoko saugiai važiuoti dviračiu, gali saugiai mėgautis savo važiavimu ir sumažinti riziką patirti nelaimę. Be to, ši aikštelė gali padėti vaikams įgyti pasitikėjimą savimi, kadangi jie gali mokytis ir praktikuoti naujas žinias, nepatiriant didelės rizikos.

Datos kur galite ją išmėginti:
  • Gegužės 4 d. 18.30 val. – Vilnius, Vingio parko estrada
  • Gegužės 18 d. 18.30 val. – Klaipėda, Vasaros estrada
  • Gegužės 25 d. 18.30 val. – Alytus, Dainų slėnio estrada
  • Birželio 1 d. – 18.30 val. – Panevėžys, Kultūros ir poilsio parkas (šalia ekstremalaus sporto aikštelės)
  • Birželio 8 d. – 18.30 val. – Kaunas, Kalniečių parkas (šalia šunų aikštelės)
  • Birželio 15 d. – 18.30 val. – Vilnius, Vingio parko estrada (uždarymas)

Parašykite komentarą