Nr. 1 informacinis portalas Lietuvoje

Viešoji įstaiga "Dviračių kultūra" yra pirmaujanti Lietuvos įmonė, siekianti sujungti visas susijusias su dviračių kultūra informacijas ir veiklas, tam, kad atvaizduoti viską vienoje vietoje. Mes tikime, kad dviratis yra ne tik patogus, bet ir sveikas būdas keliauti, o dviračių kultūra gali būti didelis prisidėjimas prie visuomenės sveikatos ir gerovės.

Mūsų tikslas yra padėti plėsti dviračių kultūrą Lietuvoje, remiant visus partnerius ir bendruomenes, kurios domisi šia veikla. Tai apima įvairias partnerystes su miestų valdžiomis, organizacijomis ir įmonėmis, dalyvavimą įvairiuose projektuose, organizavimą renginių ir kitų iniciatyvų, skirtų plėtoti dviračių kultūrą.

Mes esame įkvėpti dviračių kultūros galimybių ir mes tikime, kad kartu su mūsų partneriais ir bendruomenėmis galime padaryti didelį poveikį. Siekiame tapti vieninga platforma, kurioje visi gali bendradarbiauti ir plėtoti dviračių kultūrą Lietuvoje.

Jeigu norite prisidėti prie mūsų veiklos ar tiesiog sužinoti daugiau apie dviračių kultūrą Lietuvoje, apsilankykite mūsų svetainėje ar susisiekite su mumis. Mes laukiame jūsų!

illustration-bike-man-2

Ką mes darome!

Viešoji įstaiga "Dviračių kultūra" yra atsakinga už vienijantį ir skatinantį dviračių kultūros plėtotę Lietuvoje. Mes atliekame šias veiklas:

  1. Partnerystės: Mes bendradarbiaujame su miestų valdžiomis, organizacijomis ir įmonėmis, siekdami plėtoti dviračių kultūrą ir padėti partneriams plėtoti jų veiklas. PARTNERIAI
  2. Projektų dalyvavimas: Mes vystome įvairius projektus, skirtus skatinti dviračio naudojimą kasdieninėje veikloje, kaip transporto priemonę, plėjameti dviračių kultūrą ir padedam  vartotojams jaustis saugiau keliaujant dviračiais. PROJEKTAI
  3. Renginių organizavimas: Organizuojame savo du renginius tai Sezono atidarymas ir Sezono uždarymas, bei skatiname įvairius renginius, skirtus skatinti dviračių kultūrą, pavyzdžiui, dviračių šventes, lenktynes ir t.t. RENGINIAI
  4. Informacijos centras: Mes teikiame visą reikiamą informaciją apie dviračių kultūrą Lietuvoje, įskaitant kelionių maršrutus, dviračių remonto paslaugas ir kitą susijusią informaciją.

Mes tikime, kad dviračių kultūra yra svarbus veiksnys sveikesniam ir gražesniam gyvenimui, ir mes siekiame prisidėti prie jo plėtojimo Lietuvoje.

illustration-bike-man-2

Kodėl tai yra svarbu?

Dviračių kultūra yra svarbi daugeliu aspektų, įskaitant:

  1. Sveikata ir fizinis veiklumas: Dviračio naudojimas yra puikus būdas užtikrinti fizinį veiklumą ir palaikyti sveikatą.

  2. Ekologija: Dviračio naudojimas yra ekologiškas būdas judėti, nereikalaujantis jokių degalų bei nedarant žalos aplinkai.

  3. Ekonomika: Dviračio naudojimas yra pigesnis būdas judėti, nereikalaujantis didelių investicijų ar reguliarių išlaidų kurui.

  4. Bendruomenių stiprinimas: Dviračių kultūra skatina bendruomenių vystymąsi ir stiprinimą, siekiant dviratį naudoti reguliariai.

  5. Transporto sprendimai: Dviračiai gali būti puiki alternatyva automobilių transportui, ypač miestuose, kur sumažėja spūstys bei mažėja oro užterštumas.

Todėl Viešoji įstaiga "Dviračių kultūra" yra svarbi, nes siekia plėtoti ir stiprinti dviračių kultūrą Lietuvoje, skatindama žmones keliauti dviračiais ir prisidėti prie sveikesnio, ekologiškesnio ir ekonomiškesnio transporto sprendimo vystymosi.

Arturas (1)

Vadovas

Artūras

Direktore

Direktorė

Izabelė

Marcus

CARGO specialistas

Marcus

Mindaugas

SPORT specialistas

Mindaugas

steampunk

STEAMPUNK specialistas

Eugenijus