Dviračių kultūros Centras, vizija kuri tampa realybe

Dviračių kultūros centras Klaipėdoje tai erdvė, kurioje žmonės galės susipažinti su dviračių pasauliu, mokytis apie saugų ir atsakingą dviračių naudojimą, gauti patarimų apie priežiūrą ir remontą, o taip pat susipažinti su kitais dviračių entuziastais. Tokie centrai bus įsteigti 2 Klaipėdos mieste vienas šiaurinėje miesto dalyje o  kitas pietinėje.

Paslaugos kurias planuojama teikti naujame centre:

  1. Dviračių remontas ir priežiūra: Čia būtų remontavimo stendas, kuriame žmonės galėtų patys remontuoti savo dviračius, arba gauti kvalifikuotą pagalbą. Taip pat būtų galimybė gauti profesionalių paslaugų, kaip taisymas, reguliavimas, dalinės pakeitimai.
  2. Nuoma: Centras turės nuomojamus dviračius, tiek klasikinius, tiek elektrinius, taip pat galimybė nuomoti reikiamus priedus, kaip krepšiai, spynos ir tt.
  3. Parduotuvė: Centras turės parduotuvę su išsamiu dviračių pasirinkimu ir kitais reikalingais priedais, kaip kasko draudimas, krepšiai, spynos ir tt.
  4. Mokymai: Centras organizuos mokymus apie saugų ir atsakingą dviračių naudojimą, dviračių kelių eismo taisykles, remonto ir priežiūros pamokas, žemėlapiai su žymėtomis dviračių trasomis.
  5. Susitikimai ir žygiai: Centras organizuos susitikimus ir žygius, kuriuose žmonės galėtų susipažinti su kitais dviračių entuziastais, išmokti naujų dalykų apie dviračius, ir tiesiog praleisti laiką kartu.
  6. Palaikymas ir patarimai: Centras bus vietinė dviračių bendruomenės dalis, kurioje galės gauti patarimų apie populiariausias dviračių trasas, organizuotus renginius, naujienas ir pan.

Idealiame dviračių kultūros centre Klaipėdos mieste, visos šios paslaugos bus prieinamos ir naudingos tiek patyrusiems dviračių entuziastams, tiek ir tiems, kurie tik pradedantys džiaugtis dviračių pasauliu.

  • Centras integruosis į visas jaunimo organizacijas tam, kad auginti ateities dviratininkus.
  • Įsteigs saugaus eismo ir reakcijos lavinimo aikšteles.
  • Taps centrine ašimi visos Lietuvos informacijos sklaidoje, kur bus galima rasti visą informaciją susijusia su Dviračių kultūra Lietuvoje.

Pats Centras bus šviesus, erdvus ir draugiškas, kuris pritrauks ir įkvėps daugiau žmonių mėgautis dviračių kultūra, kuriant stipresnę ir sveikesnę bendruomenę.

Parašykite komentarą